دوره اموزش زبان انگلیسی DOIT به همراه فکر افزار جی۵ مدل بیسیک

یادگیری زبان انگلیسی، نیازمند یک روش همه جانبه و منسجم است که علاوه بر دارا بودن استاندارد‌های بالای علمی و آموزشی، کاملا منطبق با اصول انگیزشی و روانشناشی یادگیری نیز باشد تا زبان آموز را در طول دوره یادگیری علاقمند و فعال نگه دارد. DO IT یک دوره آموزشی کامل و کاربردی از مبتدی تا پیشرفته است. در این دوره، روش آموزشی شفاف و جذابی برای زبان آموزان طراحی شده است. که منطبق با نیازها و توانایی‌های زبان آموز او را تا رسیدن به هدف کاملا برانگیخته و علاقمند به یادگیری نگه می‌دارد. هم‌چنین در این دوره با کمک متدهای روانشناسی یادگیری و ابزارهای انگیزشی موجود در دوره، زبان آموزان نسبت به یادگیری زبان کاملا متعهد و مطمئن می‌شوند. «دوره  آموزش زبان انگلیسی Doit  انتشارات جی۵» محتوای سرفصل‌هایی با موضوعات شخصی، خانوادگی و اجتماعی است که آموزش زبان را برای داوطلبان جذاب و کاربردی می‌کند و آن‌ها را در جریان یادگیری علاقه‌مند نگه می‌دارد. به این ترتیب که این سرفصل‌ها بازتابی از علایق زبان آموزان و نیازهای آموزشی آن‌هاست و این به زبان آموزان این اطمینان را می‌دهد که همیشه در مورد هر موضوعی حرفی برای گفتن دارند.منابع آموزشی دوره DOIT به این شرح است: در این دوره همه جانبه زبان انگلیسی، هرآنچه که زبان آموز برای تسلط بر چهار مهارت زبان انگلیسی نیاز دارد، پیش‌بینی شده است و شامل کتاب‌هایی براساس منابع روز دنیا، فیلم های آموزشی متناسب با هر درس، فایل های صوتی و تمرین های شنیداری متعدد، کتاب‌های داستان جذاب به همراه سی دی تصویری آن است. فکر افزار جی۵ و جی‌برگ‌های تخصصی، ابزار‌های انگیزشی و تقویت اراده، برنامه‌ریزی، پشتیبانی و گواهینامه پایان دوره از ویژگی‌های این دوره است. تیم پشتیبانی تخصصی جی۵، متناسب با نیاز و وقت هر زبان آموز، برنامه‌ریزی مطالعاتی شخصی را به هر نفرمی‌دهد و زبان آموز متناسب با سطح خود به عضویت گروه‌های تعاملی پشتیبانی در می‌آید و به اتفاق هم گروه‌ها و پشتیبانان خود، گام به گام به تسلط به زبان نزدیک‌تر می‌شود و در طول دوره در آزمون‌های آنلاین متعدد شرکت کرده و در نهایت گواهینامه پایان دوره خود را دریافت می‌نماید.این پکیج، ترم اول از دوره ی شش سطحی (مقدماتی تا پیشرفته) است.

بستن

نقاط قوت

  • منطبق با استاندارد بین المللی زبان انگلیسی CEFR
  • تنظیم برنامه روزانه مطالعاتی با وقت زبان آموز
  • یادگیری بدون فراموشی
  • پشتیبانی آنلاین آموزشی و انگیزشی
  • دارای آزمون‌های دوره‌ای و جامع

نقد و بررسی تخصصی

امروزه زبان انگلیسی در بسیاری از کشورها به زبان اصلی آموزش تبدیل شده است. یادگیری زبان، دیگر یک انتخاب نیست بلکه یک ضرورت است. شکی نیست، کسی که با زبان انگلیسی آشنایی نداشته باشد دیر یا زود خود را عقب‌تر از دیگران احساس خواهد کرد. تسلط به دو زبان و یا بیشتر از آن، این حس را در آدم ایجاد می‌کند که گویی هم‌زمان در چند دنیای متفاوت زندگی می‌کند. بسیاری از افراد واقعا دوست دارند زبان را یاد بگیرند، خیلی هم  پرانرژی هدف‌گذاری می‌کنند اما هنوز مدتی نگذشته یکدفعه شروع به افت می‌کنند، تا اینکه یک روز به خود می‌آیند و می‌بینند اصلا بی‌خیال همه‌چیز شده‌اند و دست از رویای تسلط به زبان کشیده‌اند. اگر هنوز نمی‌دانید که چطور یادگیری زبان را شروع کنید و چه دوره و روشی را انتخاب کنید که با همان هیجان فوق‌العاده‌ای که در شروع یادگیری زبان داشته‌اید، ادامه دهید، دوره DOIT انتخاب شایسته‌ای است. DOIT یک دوره آموزشی کامل و کاربردی از مبتدی تا پیشرفته است. این دوره کامل آموزش زبان انگلیسی، به افراد تحت آموزش خود کمک می‌کند تا مهارت‌های ارتباطی موثر خود را منطبق با استاندارد بین المللی زبان انگلیسی  CEFR افزایش دهند.

محتوای آموزشی

زبان آموزان برای با انگیزه ماندن نیاز دارند، بدانند چه چیزی را یاد می‌گیرند؟ چرا یاد می‌گیرند؟ و چطور می‌توانند در هر موقعیتی به صورت کاربردی از آن استفاده کنند؟ DOIT این نیاز شما را پاسخ می‌گوید. بدین صورت که شروع هر درس در یک موقعیت شفاف، عینی و کاربردی است. این دوره آموزشی  با سرفصل هایی با موضوعات شخصی، خانوادگی، اجتماعی و …. آموزش زبان را برای داوطلبان جذاب و به ادامه مسیر یادگیری علاقمند می‌کند.DOIT  همراه با ابزارهای فکری و انگیزشی موثر است، که زبان آموزان را در طول دوره، پرانرژی و متعهد نگه می‌دارد.

به‌طور خلاصه می‌توان گفت این دوره، نگاه همه‌جانبه و کاربردی به یادگیری زبان دارد و برای همه‌ی نیازهای زبان‌آموز راه حل ویژه‌ای دارد. به طوری که زبان‌آموز با آموزشی جذاب، کاربردی و حمایت تیم پشتیبانی به نتایج قابل‌توجه و درخشانی می‌رسد.

در هر ترم از این دوره، سه کتاب کاملا خودآموز موجود است که، منطبق با آخرین منابع روز آموزش زبان،کاملا چهار مهارتی، موضوع محور و همراه با تمرین های جذاب و کاربردی، تالیف شده‌اند. همچنین در این دوره متناسب با هر درس، فایل‌های صوتی متعدد برای تقویت مهارت شنیداری (listening)  و فیلم‌های آموزشی با موضوعات کاربردی برای تقویت هر چه بیشتر مکالمه وجود دارد و نیز کتاب داستانی به همراه سی‌دی متناسب با هر ترم در این دوره در نظر گرفته شده است تا مهارت خواندن (Reading)  و مهارت شنیداری (Listening) هرچه بیشتر تقویت شود. در هر ترم حدود ۱۲۰۰ جی برگ، که همان لقمه‌های یادگیری هستند، موجود است. این جی برگ‌ها در برگیرنده تمامی نکاتیست که زبان‌آموز نیاز دارد تا بتواند در زمان یادگیری آن‌ها را وارد جعبه جی۵ کند و برای همیشه و بدون فراموشی، به خاطر بسپاردشان.

فکر افزار جی۵ و یادگیری بدون فراموشی

جی۵ یک فکرافزار کمک آمورشی است که مشکل فراگیر، فراموشی زبان را برای همیشه حل می‌کند. با روشی جذاب، ساده و علمی برای همیشه مطالب را به حافظه بلند مدت فرد انتقال می‌دهد. بزرگ‌ترین ضعف یادگیری سنتی، ندانستن تعداد تکرارها و زمان آنهاست، نظم دادن به این تکرارها و زمان آن‌ها بر اساس منحنی فراموشی ذهن مهمترین مزیت جی۵ است. این برنامه‌ریزی خودکار تکرارها و جلوگیری از تکرارهای اضافی موجب صرفه‌جویی در زمان و افزایش سرعت مطالعه می‌شود، همچنین سیستم بازی گونه مبتنی بر پاداش و جریمه جی۵ می تواند تا حد زیادی برای زبان آموزان جذاب باشد.

پشتیبانی، آزمون، مدرک

تحقیقات نشان داده است که وقتی ما به سازمان و گروهی قول و تعهدی را می دهیم به انجام آن وفادارتر هستیم در همین راستا سیستم پشتیبانی تعاملی و انگیزشی دوره DOIT، زبان آموز را تا انتهای دوره آموزشی، همراهی می‌کند. در راستای این پشتیبانی زبان‌آموز توسط تیم پشتیبانی به عضویت گروه‌های تلگرامی ویژه‌ای در می‌آید و به‌صورت آنلاین و مستمر با هم گروهی‌ها و پشتیبانان خود در جهت حفظ استمرار یادگیری زبان و افزایش انگیزه و تعهد به مطالعه تا انتهای مسیر در ارتباط است. تیم پشتیبانی متناسب با نیاز و فرصت زمانی هر زبان‌آموز، میزان مطالعه روزانه او را طراحی و برنامه‌ریزی می‌کند. در طول دوره برای سنجش پیشرفت زبان تعدادی آزمون دوره‌ای طراحی شده است و در پایان هر ترم و پس از موفقیت در آزمون پایان ترم، مدرک او صادر می‌شود.

 

انطباق با استادارد بین المللی یادگیری زبان (CEFR)

با CEFR ما به یک مقیاس جهانی جهت سنجش توانایی های زبانی دست پیدا می‌کنیم که نقطه شروعی استاندارد و بین المللیست. CEFR  در آموزش و یادگیری زبان بسیار با اهمیت است، چرا که تاثیر آن فراتر از این است که سطح زبان یادگیرنده‌ها را توصیف کند. این یک رویکرد خاص در یادگیری زبان است که بر پایه میزان توانایی فرد در برقراری ارتباطی موثر است و توصیه می‌شود، در آموزش زبان، این رویکرد مورد استفاده و پشتیبانی قرار گیرد. با توجه به تاکید CEFR  بر مهارت‌های ارتباطی در یادگیری زبان، رویکرد آموزشی DOIT  بر اساس افزایش توانایی‌های زبان آموز در برقراری ارتباطی موثر و عمیق است.
در دوره DOIT  دستیابی به این توانایی‌ها بر اساس منابع روز دنیا، اصول علمی و تمرین‌های کاربردی است و زبان آموز را گام‌به‌گام به جلو سوق می‌دهد، تا از سطح مبتدی به سطح پیشرفته برسد و برای آزمون‌های بین‌المللی آماده و موفق باشد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *