قوانین و مقررات

شرایط و قوانین استفاده از خدمات فروشگاه همیار مهندسین  :

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی همیار مهندسین به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی همیار مهندسین و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی همیار مهندسین از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی:
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی همیار مهندسین منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی همیار مهندسین تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی همیار مهندسین اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی:
هنگامی که شما از خدمات فروشگاه اینترنتی همیار مهندسین استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه اینترنتی همیار مهندسین  ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه اینترنتی همیار مهندسین به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه )به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا پروموشن‌ها، امکان دارد فروشگاه اینترنتی همیار مهندسین برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه فروشگاه اینترنتی همیار مهندسین را لغو کنند.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:
فروشگاه اینترنتی همیار مهندسین به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
فروشگاه اینترنتی همیار مهندسین متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت فروشگاه اینترنتی همیار مهندسین، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه اینترنتی همیار مهندسین ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه اینترنتی همیار مهندسین جزئی از اموال فروشگاه اینترنتی همیار مهندسین محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فروشگاه اینترنتی همیار مهندسین است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه اینترنتی همیار مهندسین محفوظ می‏‌دارد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:
کلیه سفارش های مشتریان پس از ثبت و پرداخت بلافاصله لینک دانلود محصول به ایمیل مشتری ارسال میگردد و لینک ایمیل بمدت ۲۴ ساعت فعال می باشد

درصورتی که مشتری نتواند در ظرف مدت ۲۴ ساعته اقدام به دانلود محصول نمایید می تواند با تیم پشتیبانی از یکی راهای ارتباطی در صفحه تماس با ما ارتباط برقرار نموده تا همکاران همیار مهندسین مجدد لینک دانلود را برای مشتری فعال نمایند

فروشگاه اینترنتی همیار مهندسین هچ گونه مسئولیت در قبال وارد نمودن آدرس ایمیل های نا معتبر نخواهد داشت لذا خواهشمند است در زمان وارد کردن آدرس ایمیل دقت نمایید

درصورتی که پس از پرداخت در بازگشت به سایت دچار مشکل شدید قبل از تماس با پشتیبانی حتما صندوق ورودی ایمیل آدرس وارد شده را چک نمایید